Strona główna O Nas Usługi Programy Linki Kontakt
O Nas
Od 1980 roku zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowym. Od 1992 roku utworzyliśmy Biuro Ubezpieczeniowe, która zajęła się kompleksową profesjonalną obsługa ubezpieczeniową produktów PZU. Kompleksowość ma na celu min: przygotowanie i proponowanie programów ubezpieczeniowych, programów połączonych z usługami poubezpieczeniowymi (monitoring ubezpieczeń, należności, pomoc przy likwidacji szkód itp.)

Zgodnie z założeniami nasze Biuro zajmuje się wsparciem dla przedsiębiorców min: współpracujemy z kilkoma Izbami Gospodarczymi województwa małopolskiego, gdzie jesteśmy Biurem Doradczym w zakresie tematyki ubezpieczeniowo-szkodowej.

Z uwagi na zmieniające się przepisy, wymogi i potrzeby ubezpieczeniowe dzisiejszego rynku Biuro nasze zajęło się opracowywaniem specjalnych ofert, które są niezbędne do prowadzenia nowoczesnego i bezpiecznego biznesu.
W tym celu nasze Biuro na indywidualne potrzeby firm opracowuje odpowiednie programy ubezpieczeniowo-finansowe w skład których wchodzą różnego rodzaje produkty ubezpieczeniowe i finansowe.

Gwarancją jakości i bezpieczeństwa naszych usług jest nasze ponad 30 letnie doświadczenie w działalności ubezpieczeniowej i produkty największego polskiego ubezpieczyciela.

Jesteśmy wyłącznym Przedstawicielem Grupy PZU; instytucji ubezpieczeniowo-finansowej posiadającej nowoczesne produkty na polskim i zagranicznym rynku

Współpracujemy z Biurami Ekspertów Grupy PZU
Sprzedajemy wszystkie produkty znajdujące się w ofercie Grupy PZU

Obsługujemy firmy z terenu województw małopolskiego i śląskiego.

Z roku na rok powiększamy grono zadowolonych firm korzystających z naszych usług

Nasze motto:

Klient zadowolony - gwarancją naszego sukcesu

Będziemy zaszczycenie że i Państwo dołącza do naszego grona